Stara Wieś zwycięzcami w zawodach piłki ręcznej dzieci

15.03.2024
Kolejne Igrzyska Dzieci odbyły się dnia dzisiejszego (15.03), tym razem w kategorii piłki ręcznej.

Uczestnicy zebrali się na hali sportowej w Szkole Podstawowej w Rupniowie, aby walczyć o zdobycie pierwszego miejsca. Po zaciętej walce wszystkich drużyn, najlepszymi okazali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Starej Wsi zdobywając I miejsca zarówno przez drużynę Chłopców jak i Dziewcząt.

W skład nich wchodzili:

Dziewczęta:
Biernat Zofia, Dębska Wiktoria, Gierek Martyna, Jędrzejek Karolina, Mamak Malwina, Mąka Julia, Młynarczyk Julia, Pałka Liliana, Ślazyk Gabriela, Sabura Nina

II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Pasierbcu
III miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Rupniowie

Chłopcy:
Biedroń Michał, Daniel Michał, Gierek Karol, Krzyżak Bartłomiej, Liszka Piotr, Mąka Michał, Nowak Wojciech, Palacz Dominik, Talarczyk Wiktor, Podgórny Tymon, Nitkowski Antoni.
Opiekunem obu grup był Marek Młynarczyk.

II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Rupniowie
III miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2 w Siekierczynie
IVmiejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Pasierbcu

Wszystkim, którzy wzięli udział w zawodach, rozdania nagród, pucharów i dyplomów dokonali: Jan Skrzekut – Wójt gminy Limanowa i Robert Piwowarczyk – dyrektor Szkoły Podstawowej w Rupniowie.

Na zwycięzców czeka teraz kolejne wyzwanie, które odbędzie się 23 kwietnia dla dziewcząt oraz 25 kwietnia dla chłopców, a mianowicie zawody powiatowe, które odbędą się w SP 1 w Mszanie Dolnej.

Życzymy  powodzenia drużynom ze Starej Wsi, a całej reszcie serdecznie gratulujemy posiadania wielkiego ducha zaciętej walki !