SP Rupniów wygrywa Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej

25.03.2024
Za nami kolejne Igrzyska, tym razem w kategorii piłki ręcznej Młodzieży Szkolnej.
Zawody miały miejsce dziś, 25 marca, na hali sportowej w Szkole Podstawowej w Rupniowie. Zebrały się tam drużyny zarówno CHŁOPCÓW jak i DZIEWCZĄT.

Tym razem DZIEWCZĘTOM z Rupniowa udało się wygrać walkowerem, a tym samym przejść do następnego etapu, zawodów powiatowych, które odbędą się jutro 26.03 w Szkole Podstawowej Nr 1 w Mszanie Dolnej.

Natomiast CHŁOPCY zebrali się w dwóch drużynach, które ostatecznie zajęły miejsca:

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Rupniowie w składzie:
Chlipała Sebastian, Daniel Szymon, Klimek Karol, Knapik Mateusz, Koza Adrian, Lizak Dawid, Myszka Jan, Smaga Adrian, Smoter Jakub. Wójtowicz Bartłomiej, Wroński Kamil
wraz z opiekunem Robertem Piwowarczykiem

II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Starej Wsi w składzie:
Biernat Jan, Biernat Nikodem, Król Kacper, Mąka Marek, Opyd Michał, Ptaszek Szymon, Ślazyk Franciszek, Ślazyk Paweł, Wojcieszak Maksymilian
wraz z opiekunem Markiem Młynarczykiem

Na zwycięzców kategorii CHŁOPCÓW czekają teraz zawody powiatowe, które odbędą się 05.04 w Szkole Podstawowej Nr 1 w Mszanie Dolnej.

Wszystkim drużynom ogromnie gratulujemy i życzymy powodzenia zwycięzcom w kolejnych etapach !