Poznaliśmy ZWYCIĘZCÓW Igrzysk Dzieci Piłki siatkowej - 4-ki

12.03.2024
W Środę, 13 marca 2024 r. na hali sportowej w Pisarzowej odbyły się Igrzyska Dzieci w Piłce siatkowej czwartaków, w kategorii zarówno CHŁOPCÓW jak i DZIEWCZĄT.

Po zaciętej walce, ostatecznymi zwycięzcami zostali:

Kategoria DZIEWCZĄT - SP nr. 1 w Siekierczynie w składzie:
Drab Patrycja, Kędra Martyna, Kęska Emilia, Kowalczyk Edyta, Kubacka Faustyna, Lis Oliwia, Pasiut Julia, Piszczek Julia, Sławek Marcelina
z opiekunem Michałem Majką

Kategoria CHŁOPCÓW - SP w Pisarzowej w składzie:
Bernacki Hubert, Ciuła Michał, Dutka Alan, Jasica Miłosz, Raczek Hubert, Raczek Patryk, Serafin Jakub, Serafin Sebastian, Syktus Maksymilian, Syktus Szymon, Tąta Krystian
z opiekunem Łukaszem Sukiennikiem

Reszta miejsc wypadła następująco:

DZIEWCZĘTA:
  • II miejsce – SP w Pisarzowej
  • III miejsce -  SP w Mordarce

CHŁOPCY:
  • II miejsce – SP w Mordarce
  • III miejsce – SP nr. 1 w Siekierczynie
  • IV miejsce – SP nr. 1 w Męcinie

Rozdania dyplomów, nagród oraz pucharów uczestnikom zawodów dokonali: Wójt gminy Limanowa Jan Skrzekut oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej im. ks. Józefa Górszczyka w Pisarzowej Renata Długosz.

Zwycięzcom gratulujemy tego osiągnięcia i zajętego miejsca, a reszcie wielkiego ducha walki i umiejętności.

Przed zwycięskimi drużynami kolejne sportowe wyzwanie - walka o podium na Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego w Siatkówce Dzieci w kategorii dziewczyn 19 marca 2024 o chłopców dzień później 20 marca, które odbędą się w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Kamienicy.

WSZYSTKIM ŻYCZYMY POWODZENIA W PRZYSZŁYCH ZAWODACH SPORTOWYCH