Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Podziękowania od Janiny Firlej

29.03.2024
 
 
Szanowny Panie Wójcie

Proszę przyjąć wyrazy wdzięczności i podziękowania za udostępnienie strony internetowej co umożliwiło mi kontakt z czytelnikami moich felietonów. Dziękuję panu Wojciechowi Korabikowi za współpracę. Współpraca układała się bardzo dobrze w miłej atmosferze, Wasz profesjonalizm, kultura i szacunek do mojej osoby a także czytelników zobligowały mnie do dzielenia się moją wiedzą za pośrednictwem felietonów. Czytelnicy moich felietonów inspirowali mnie o kontaktów w dostępny nam sposób.

Panie Wójcie dziękuję za uczestnictwo w uroczystościach patriotycznych bowiem przyjeżdżał Pan na grób 23-to letniego oficera spoczywającego na cmentarzu w Męcinie składając wiązki, paląc znicz oddając hołd poległemu na polu bitwy Piłsudczykowi. Widząc konieczność drobnego remontu uznał Pan że trzeba dokonać renowacji, praca została wykonana, napisy odrestaurowane. Jest Pan dobrym dyplomatą. Wiem co pisze, byłam słuchaczką wykładów, gdzie prowadzący wykładowca między innymi powiedział do słuchaczy słowa

„brakuje nam elit politycznych. Każda osoba ubiegająca się o pracę w parlamencie czy też innej państwowej instytucji, która służy społeczeństwu powinna znać podstawy komunikatywności społecznej”.

Z mojej obserwacji wynika że wykładowca mówił prawdę. Taką osobą jest właśnie Pan, Panie Wójcie. To prawda, potrzebujemy elit politycznych abyśmy się szanowali z odpowiedzialnością przyjmowali obowiązki względem każdego człowieka.
Ty czytelniku co myślisz ? Posłużę się mądrymi cytatami intelektualistów.
Sukces to nie to co masz, ale to kim jesteś – Bo Bennett
Wielkość pracy zawodowej polegać może przede wszystkim na tym że łączy ludzi  - Atoine de Saint Exuper
Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces – Heury Ford


Szanowny czytelniku, zapraszam do przemyśleń, refleksji, analizy. Słuchajmy, wybierajmy prawdę, dobro, uczciwość, sprawiedliwość. Nie pozwólmy się wyprowadzić na kręte ścieżki naszej egzystencji. Zawsze bądźmy sobą,
Opracowała Janina Firlej 

Liczba wyświetleń: 321
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne