Mordarka zdobywa tytuł Mistrzów Powiatu w piłce siatkowej Młodzieży i tytuł najlepszego zawodnika

15.03.2024
Z dumą i radością pragniemy przekazać, że podczas Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej piłki siatkowej chłopców, które odbyły się w Kamienicy dnia 13 marca 2024, zwycięską drużyną okazała się Szkoła Podstawowa w Mordarce.

Tym samym chłopcy awansowali do rejonowych zawodów sportowych ! Odbędą się one 10.04.2024 w Nowym Sączu.

W skład SP Mordarka wchodzili:
Bernacki Maciej, Jaworz-Dutka Krzysztof, Kędroń Hubert, Kęska Mateusz, Mamak Filip, Smoroński Szymon, Szewczyk Mikołaj, Załubski Paweł, Załubski Piotr
wraz z opiekunem Januszem Zelkiem

Ponad to, wyłoniono także NAJLEPSZEGO zawodnika turnieju, którym został Kęska Mateusz, zawodnik SP Mordarka. Został on wyróżniony nagrodą ufundowaną przez Bank Spółdzielczy w Limanowej, który był sponsorem tych zawodów.

Gratulujemy chłopakom sukcesu i życzymy powodzenia, trzymając kciuki za dobry wynik w zawodach rejonowych!