Mordarka poza konkurencją w piłce siatkowej młodzieży

08.03.2024
2 marca br. w hali sportowej w Pisarzowej rozegrano Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Po zaciętej sportowej rywalizacji w kategorii zarówno chłopców, jak i dziewcząt, zwycięzcy z Mordarki okazali się poza konkurencją.

WYNIKI:

I miejsce – SP Mordarka

Chłopcy w składzie:
Bernacki Maciej, Kędroń Hubert, Kęska Mateusz, Mamak Filip, Smoroński Szymon, Szewczyk Mikołaj, Załubski Paweł oraz Załubski Piotr. Chłopcy do zawodów zostali przygotowani przez opiekuna Janusza Zelka.

Dziewczęta w składzie:
Gawlik Joanna, Jeż Zuzanna, Kinga Tomasik, Kozdroń Hanna, Kuzar Nikola, Mól Magdalena. Pucha Izabela, Sroka Hanna, Szewczyk Nina oraz Wodas Karolina. Dziewczęta do zawodów przygotowane zostały przez opiekunkę Magdalenę Kindlik.

II miejsce – SP Pisarzowa

III miejsce – SP nr.1 w Siekierczynie

IV miejsce – SP Młynne

Wręczenia nagród oraz pucharów uczestnikom rozgrywek piłkarskich dokonał Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Pisarzowej Renata Długosz.
Bardzo dziękujemy Szkole Podstawowej w Pisarzowej za gościnność i sprawne przeprowadzenie zawodów.

Przed zwycięskimi drużynami kolejne sportowe wyzwanie - walka o podium na Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego w Siatkówce Młodzieży w kategorii dziewczyn 12 marca 2024 o chłopców dzień później 13 marca, które odbędą się w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Kamienicy.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA