II Targi Zdrowej Żywności - zaproszenie

Szanowni Państwo!
Koleżanki i Koledzy!

Serdecznie zapraszam na II Targi Zdrowej Żywności, które odbędą się w najbliższą sobotę tj. 16 marca 2024 r. Limanowskim Domu Kultury. Do naszej dyspozycji oprócz producentów i handlowców zdrowej żywności będą również eksperci z Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, którzy poprowadzą panel dydaktyczno-dyskusyjny. Będziemy również mogli spotkać się przy: „Stole bez kantów" – tj. owalnym stole, gdzie każdy będzie mógł podzielić się ciekawymi przepisami ale również pochwalić swoimi przetworami lub czymś co wytwarza w domowej kuchni czy uprawia w swoim ogrodzie. Warto więc zabrać ze sobą przepis i słoiczek tego czy tamtego aby stworzyć domową atmosferę.

Coś ciepłego zjemy dzięki kucharkom z KGW Stara Wieś i KGW Lipowe a dla  dobrego nastroju zagra nam kapela „Starowiejski hyr".

Będzie też promocja Górskiej Szkoły rolniczej – a więc idei, którą chcemy wskrzesić po 95 latach od jej założenia!

Spotkajmy się  od godz. 10.00 16 marca w LDK w dobrej pogodzie ciała i ducha!

Zapraszam
Marek Dudek