Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Targi Zdrowej Żywności - LDK Limanowa 2024

12.02.2024
II Targi Zdrowej Żywności Limanowa  16 marca  2024

Górska Szkoła Rolnicza


Szanowni Państwo!
Już niedługo odbędą się w Limanowej kolejne Targi Zdrowej Żywności ! Wydarzenie to będzie miało miejsce 16 marca 2024r na Terenia Limanowskiego Domu Kultury. W związku z tym chcielibyśmy zaprosić Państwa do bezpłatnego udziału w Targach. Targi organizowane są przez Stowarzyszenie Kulturalno Oświatowe: „Ziemia Limanowska” pod patronatem Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie przy współudziale LDK.

Osoby i firmy zainteresowane udziałem w Targach prosimy o wypełnienie deklaracji udziału w targach / w załączniku/ . Prosimy również o przekazanie informacji potencjalnym wystawcom, którzy z Państwem współpracują - dla nagłośnienia i podniesienia pełnej oferty tego przedsięwzięcia.
 

Koordynatorem Targów jest  Marek Dudek
Tel 504 202 900

Liczba wyświetleń: 733
1

Pliki do pobrania

1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne