Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Projekt mostu w Nowym Rybiu

22.02.2024
W dniu 13.02.2024r. została podpisana umowa na wykonanie projektu mostu w ciągu drogi gminnej K340466 Nowe Rybie-Marna Wieś (potok Pluskawka). Projekt wykona firma „PBI” Kamil Jędrzejek z Laskowej, wyłoniona w wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, w którym brały udział cztery firmy. Termin wykonania zadania upływa z dniem 15 grudnia 2024r., natomiast cena oferty wynosi 71 400,00 zł. Umowę na wykonanie projektu mostu podpisał Jan Skrzekut Wójt gminy Limanowa.
Mamy nadzieję, że po wykonaniu projektu i uzyskaniu pozwolenia na budowę uda się szybko wykonać oczekiwaną przez mieszkańców Nowego Rybia inwestycję.
 


Liczba wyświetleń: 437
5

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne