Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

​Podsumowanie ferii zimowych w bibliotekach

29.02.2024
Podczas ferii zimowych w Bibliotece w Starej Wsi i wszystkich Filiach, odbyło się wiele atrakcyjnych zajęć dla dzieci, które przyciągnęły zarówno młodszych, jak i starszych uczestników. Zajęcia miały różnorodny charakter, obejmując zarówno aktywności plastyczne i manualne, jak i spotkania z ciekawymi gośćmi.

Nasze warsztaty plastyczne cieszyły się ogromnym zainteresowaniem dzieci. Podczas nich uczestnicy mieli okazję wykazać się kreatywnością, tworząc różnorodne prace artystyczne z wykorzystaniem różnych technik i materiałów.

W trakcie zajęć manualnych dzieci mogły rozwijać swoje zdolności manualne poprzez wykonywanie różnego rodzaju prac rękodzielniczych. Dzięki temu mogły nauczyć się nowych umiejętności i wykazać się precyzją oraz pomysłowością.

Spotkanie ze sportowcami: Wincentym Bukowcem, biegaczem i Krzysztofem Trojanowskim, trenerem sekcji lekkoatletycznej  KS „LIMANOWA FORREST”  były niezwykłą okazją dla dzieci do poznania historii i tajników wybranej dyscypliny sportowej. Uczestnicy mogli zadawać pytania, dowiedzieć się więcej o życiu sportowca oraz zdobyć motywację do uprawiania sportu.Spotkanie z przewodnikiem beskidzkim Adamem Mazugą było nie tylko okazją do poznania fascynujących historii i legend związanych z Beskidami, ale także szansą na zdobycie praktycznej wiedzy o turystyce górskiej i bezpieczeństwie w górach.Pokaz pierwszej pomocy w wykonaniu Ochotników Straży Pożarnej z Rupniowa, były niezwykle wartościowym elementem naszych zajęć, pozwalając uczestnikom na zdobycie podstawowej wiedzy na temat udzielania pomocy w nagłych sytuacjach. Dzięki temu mogły zyskać pewność siebie i poczucie, że potrafią zareagować w przypadku wypadku czy nagłego zachorowania.Podsumowując, ferie zimowe w naszych bibliotekach były pełne atrakcyjnych i edukacyjnych zajęć dla dzieci. Dzięki różnorodności tematów i aktywności, każdy mógł znaleźć coś interesującego i rozwijającego dla siebie. Liczymy, że nasze inicjatywy przyczyniły się do pozytywnego spędzenia czasu przez dzieci i przyniosły im nowe doświadczenia oraz umiejętności.


Liczba wyświetleń: 231
5

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne