Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi wraz z wszystkimi Filiami zaprasza na kreatywne ferie!

09.02.2024
Zapraszamy dzieci do naszego magicznego świata książek, kreatywności, rekreacji i zabawy!

Tak więc, jeśli szukasz wyjątkowego sposobu na spędzenie wolnego czasu, nie zwlekaj dłużej. Na najmłodszych w gminnych bibliotekach czekają kreatywne zajęcia plastyczne, podczas których dzieci będą mogły wyrazić siebie poprzez malowanie, rysowanie i tworzenie z wyobraźni! W Bibliotece w Starej Wsi zapraszamy na zajęcia: ,,Laurka serce”, ,,Zima zamknięta w słoiku”, ,,Gipsowe figurki”, ,,Kartka z bałwankiem” czy ,,Zimowe drzewo”.

W pozostałych filiach dzieci będą ozdabiać ,,Drewniane cudeńka”, które idealnie nadadzą się jako dekoracje m.in. do świątecznych koszyczków wielkanocnych. Nie zabraknie też aktywnych spotkań, jak chociażby w Bibliotece w Nowym Rybiu, gdzie dzieci będę ćwiczyć pod wprawnym okiem Krzysztofa Trojanowskiego, trenera sekcji lekkoatletycznej KS ,,LIMANOWA FORREST”. Natomiast w Bibliotece w Kaninie, Adam Mazuga, przewodnik beskidzki opowie o turystyce rajdowej, a w Bibliotece w Starej Wsi, do aktywności i rekreacji będzie zachęcał Wincenty Bukowiec. Dzieci z Rupniowa poznają tajniki pierwszej pomocy i będą tworzyć gry planszowe pod czujnym okiem pań z KGW. Wszystkie te atrakcje są zupełnie za darmo!


Podczas zimowego odpoczynku warto wyjść z domu, wyłączyć tablet i laptop, a włączyć kreatywność i wyobraźnię.Czekamy na Ciebie z spotkaniami, warsztatami i tysiącem książek pełnych magicznych historii!Szczegółowy wykaz warsztatów i spotkań na plakacie i na stronie biblioteki: http://www.starawies.naszabiblioteka.com/


Do zobaczenia w bibliotece!
 

Liczba wyświetleń: 411
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne