Wyłonieni Mistrzowie Gminy Limanowa w Koszykówce Dzieci

18.01.2024
18 stycznia br. w hali sportowej w Pasierbcu rozegrano Mistrzostwa Gminy Limanowa w Mini Koszykówce Dziewcząt oraz Chłopców w kat. Igrzyska  Dzieci.

W walce o podium uczestniczyły 4 drużyny dziewcząt oraz 6 drużyn chłopców z gminnych szkół. Po zaciętej sportowej rywalizacji rozegrane mecze ostatecznie wyłoniły zwycięskie drużyny:

Kategoria Dziewcząt:

I miejsce - SP w Pasierbcu w składzie: Duchnik Klaudia, Dudkiewicz Justyna, Golonka Angelika, Kożuch Anna, Marcisz Wiktoria, Nieć Anastazja, Piórkowska Alicja, Szewczyk Wiktoria, Twaróg Patrycja, Wajda Julia, Wieczorek Aleksandra, Wiktor Karolina  opiekunem grupy był Maciej Zawadzki

II miejsce - SP nr 1 w Starej Wsi
III miejsce – SP Mordarka
IV miejsce - SP nr 1 Siekierczyna

Kategoria Chłopców:

I miejsce – SP  nr w Starej Wsi w składzie: Banach Bogdan, Biedroń Michał, Daniel Michał, Gierek Karol, Król Bartosz, Krzyściak Jakub, Krzyżak Bartłomiej, Liszka Piotr, Matras Dawid, Mąka Michał, Nowak Wojciech , Palacz Dominik, Talarczyk Wiktor

II miejsce - SP Rupniów
III miejsce - SP nr 1 w Męcinie
IV miejsce - SP nr 1 w Siekierczynie
udział : SP Mordarka oraz SP Pasierbiec

Wręczenia nagród oraz pucharów uczestnikom rozgrywek piłkarskich dokonał Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Pasierbcu Zbigniew Król.
Bardzo dziękujemy Szkole Podstawowej w Pasierbcu za gościnność i sprawne przeprowadzenie zawodów.

Przed zwycięskimi drużynami z Pasierbca  oraz Starej Wsi  kolejne sportowe wyzwanie –reprezentowanie gminy Limanowa podczas walki o podium na Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego w Mini Koszykówce - Igrzyska Dzieci - dziewczyny -  24  stycznia, chłopcy -  23 stycznia br. w Szkole Podstawowej Nr 3 w Limanowej.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA!