Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

„Tradycje kolędowania po sąsiedzku" w Gminnej Bibliotece Publicznej w Męcinie

12.01.2024
Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi - Filia w Męcinie serdecznie zaprasza w dniu 26 stycznia (piątek) 2024 r. o godz. 16°° do Biblioteki Publicznej w Męcinie na wspólne kolędowanie „Tradycje kolędowania po sąsiedzku".

Wystąpią m.in. Zespół Regionalny ,,Przyszowianie" Jan Lorek - gawędziarz, kierownik zespołu ,,Przyszowianie" wraz z ,,Gawędą o staropolskich zwyczajach kolędowania" Grupa seniorów ,,Tradycja" z Męciny ze starodawnymi  pastorałkami.

Serdecznie zapraszamy.


 

Liczba wyświetleń: 441
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne