Mordarka Mistrzami Gminy Limanowa w Koszykówce Młodzieży

09.01.2024
09 stycznia br. w hali sportowej w Pasierbcu rozegrano Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Koszykowej Dziewcząt oraz Chłopców w kat. Igrzyska  Młodzieży Szkolnej.

W walce o podium uczestniczył 6 drużyny chłopców oraz 6 drużyn dziewczyn z gminnych szkół. Po zaciętej sportowej rywalizacji rozegrane mecze ostatecznie wyłoniły zwycięskie drużyny:

Kategoria Dziewcząt:

I miejsce - SP Mordarka w składzie:
Jeż Zuzanna, Opiela Zofia, Szewczyk Nina, Wodas Karolina, Kozdroń Hanna, Zagórowska Magdalena, Ptaszek Oliwia, Gancarczyk Karolina, Mól Magdalena, Bąba Zofia, Chlipała Amelia, Pietrzak Agata - opiekun Magdalena Kindlik

II miejsce - SP Młynne

III miejsce – SP Pasierbiec
IV miejsce - SP Kłodne
za udział SP nr 1 Stara Wieś oraz Wysokie

Kategoria Chłopców:

I miejsce – SP Mordarka w składzie
Bernacki Maciej, Bugajski Dawid, Frączek Alan, Jworz-Dudka Krzysztof, Kęska Mateusz, Mamak Filip, Smoroński Szymon, Szewczyk Mikołaj, Załubski Paweł – opiekun Magdalena Kindlik

II miejsce - SP Rupniów

III miejsce - SP Młynne
IV miejsce - SP nr1 w Starej Wsi

Wręczenia nagród oraz pucharów uczestnikom rozgrywek piłkarskich dokonał  Dyrektor Szkoły Podstawowej w Pasierbcu Zbigniew Król.
Bardzo dziękujemy Szkole Podstawowej w Pasierbcu za gościnność i sprawne przeprowadzenie zawodów.

Przed zwycięskimi drużynami z Mordarki  kolejne sportowe wyzwanie –reprezentowanie gminy Limanowa podczas walk o podium na Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego w Koszykówce Młodzieży Szkolnej - dziewczyny -  18  stycznia , a chłopcy -  już w najbliższy czwartek 11 stycznia br. w Szkole Podstawowej Nr 3 w Limanowej.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA!