Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

WYKAZ NIERUCHOMOŚCI DO UŻYCZENIA -działalność kulturalna

29.12.2023

 
Na podstawie art. 35 ust. 1 i ust. 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2023 r. poz. 344 ze zm.) Wójt Gminy Limanowa podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonych do oddania w  bezpłatne użyczenie :
 
Nieruchomość przeznaczona do użyczenia objęta jest KW Nr 19707 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Limanowej.

Pomieszczenia przeznaczone do użyczenia znajdują się w podpiwniczeniu  budynku wielofunkcyjnego położonego na działce ew. nr 1186/2 i 1187/2 położonej w Pisarzowej .
Pomieszczenia przeznaczone są do użyczenia jednemu podmiotowi z przeznaczeniem na prowadzenie działalności kulturalnej. Termin zagospodarowania pomieszczeń określony zostanie w umowie użyczenia.
Łączna powierzchnia pomieszczeń przeznaczonych do wynajęcia wynosi 56,03m2.Dodatkowe informacje dotyczące pomieszczeń przeznaczonych do wynajęcia można uzyskać w Urzędzie Gminy Limanowa – pok. nr 25 - w godzinach od 800 do 1500.
 
Wykaz podlega wywieszeniu na okres 21 dni na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Limanowa a ponadto informację o jego wywieszeniu podaje się do publicznej wiadomości przez ogłoszenie w portalu limanowa.in oraz na stronie internetowej Gminy Limanowa (www.gminalimanowa.pl)


Liczba wyświetleń: 341
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne