Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Woda zdatna do spożycia-odwołanie zakazu- Spółka Wodociągowa Kłodne

11.12.2023
KOMUNIKAT DOTYCZĄCY JAKOŚCI WODY Z WODOCIĄGU WIEJSKIEGO KŁODNE Z DNIA 11 GRUDNIA 2023 R.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Limanowej, po zapoznaniu się z otrzymanymi w dniu 11 grudnia 2023 r. sprawozdaniami z badań próbek wody pobranych po przeprowadzonych działaniach naprawczych z wodociągu wiejskiego Kłodne,
stwierdza: przydatność wody do spożycia przez ludzi. Woda dostarczana z wodociągu wiejskiego Kłodne, w zakresie wykonanych oznaczeń spełnia wymagania rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (Dz. U. z 2017 r. poz. 2294).
Woda nie stanowi zagrożenia dla zdrowia konsumentów, nadaje się do spożycia. 

Liczba wyświetleń: 403
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne