Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Woda zdatna do spożycia - Wodociąg Pisarzowa

07.12.2023
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Limanowej, po zapoznaniu się z otrzymanymi w dniu 7 grudnia 2023 r. sprawozdaniami z badań próbek wody pobranych po przeprowadzonych działaniach naprawczych z wodociągu wiejskiego Pisarzowa,
stwierdza:
przydatność wody do spożycia przez ludzi. Woda dostarczana z wodociągu wiejskiego Pisarzowa, w zakresie wykonanych oznaczeń spełnia wymagania rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (Dz. U. z 2017 r. poz. 2294). Woda nie stanowi zagrożenia dla zdrowia konsumentów, nadaje się do spożycia.


Liczba wyświetleń: 437
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne