Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Szkoła Podstawowa w Rupniowie z sukcesem w plebiscycie na Szkołę Roku

01.12.2023
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Rupniowie zajęła I miejsce w powiecie limanowskim w "Plebiscycie Edukacyjnym" Gazety Krakowskiej w kategorii "Szkoła Roku".  Zyskała tym samym awans do II etapu konkursu - finału wojewódzkiego. Zachęcamy do oddania głosu w plebiscycie (zgodnie z regulaminem w/w konkursu szkoła nie zachowuje głosów zdobytych w I etapie - należy zagłosować powtórnie). Jest o co walczyć! Do wygrania nagrody pieniężne.


Wojewodzki final plebiscytu Szkola Roku rozpoczety! Placowka, na ktora glosujesz, moze zwycieżyć

http://www.gazetakrakowska.pl/pk/5748071 

 

Liczba wyświetleń: 584
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne