Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Szkoła Podstawowa w Rupniowie na podium w Plebiscycie Edukacyjnym

20.12.2023
Miło nam poinformować, że Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Rupniowie zajęła II miejsce w województwie małopolskim w Plebiscycie Edukacyjnym zorganizowanym przez Gazetę Krakowską w kategorii Szkoła Roku 2023. Serdecznie dziękujemy za wszystkie głosy oddane w konkursie. Uhonorowanie naszej placówki takim zaszczytnym wyróżnieniem jest zwieńczeniem wieloletniej pracy dyrekcji, nauczycieli, pracowników szkoły, uczniów i ich rodziców. Cała społeczność walczyła do ostatniej minuty!


 


Liczba wyświetleń: 407
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne