Projekt klasyfikacji akustycznej terenu - Mordarka - budowa kolei

19.12.2023
W związku z pismem K/OIIŚ/225/11/2023/AM, dotyczącym wydania opinii w sprawie klasyfikacji akustycznej terenu przyległego do linii kolejowej nr 104 na terenie Gminy Limanowa, w msc. Mordarka, która będzie wykorzystana w ramach realizacji zadania obejmującego wykonanie dokumentacji projektowej i materiałów dla prac polegających na modernizacji istniejącej linii kolejowej nr 104 w ramach projektu pn. „Budowa nowej linii kolejowej Podłęże – Szczyrzyc – Tymbark / Mszana Dolna oraz modernizacja istniejącej linii kolejowej nr 104 Chabówka – Nowy Sącz – Etap I: prace przygotowawcze”, opracowywanej na zlecenie PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., w tym przede wszystkim do ponownego opracowania Raportu o oddziaływaniu na środowisko, w załączeniu przedstawiamy proponowaną klasyfikację akustyczną części terenu msc. Mordarka, gmina Limanowa.

Powyższa klasyfikacja stanowi projekt, który po przedstawieniu do publicznej wiadomości, w tym sołtysowi oraz po naniesieniu ewentualnych korekt, zostanie przesłana do wnioskującego.Mając na uwadze powyższe, proszę o przeanalizowanie otrzymanej dokumentacji oraz wprowadzenie ewentualnych uwag i zastrzeżeń. Wszelkie uwagi należy przekazać do Urzędu Gminy Limanowa w formie pisemnej ze wskazaniem numeru działki, wraz z proponowaną klasyfikacja terenu (należy wskazać rodzaj zabudowy) wraz z uzasadnieniem wniosku. Jednocześnie z uwagi na wiążące nas terminy, prosimy o składanie wniosków w nieprzekraczalnym terminie do 19.01.2024 roku.

Wnioski złożone po terminie mogą nie zostać uwzględnione w opracowaniu.