Drużyny z Gminy Mistrzami Powiatu Limanowskiego w unihokeju dziewcząt i chłopców

04.12.2023
W dniu 28.11.2023r. w hali sportowej w SP 2 Stara Wieś, odbyły się Powiatowe  Igrzyska Dzieci w unihokeju.

Organizatorem zawodów był: ZPO- Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego w Limanowej oraz Powiatowy SZS Limanowa, SP 2 Stara Wieś.

Do zawodów zgłosiło się 11 zespołów zwycięzców gminnych eliminacji: SP Niedźwiedź, SP 2 Kasinka Mała, SP 2 Mszana Dolna, SP 2 Stara Wieś, SP 1 Męcina, ZSiP Łostówka, ZSiP Olszówka.

W wyniku losowania drużyny grał systemem „każdy z każdym”.

Chłopcy z Szkoły Podstawowej nr 1 z Męciny, oraz dziewczęta z Szkoły Podstawowej nr 2 w Starej Wsi bezkonkurencyjnie wygrali swoją grupą i tym samym będą godnie reprezentowac naszą Gmine na Rejonowych zawodach, które odbędą się 06.12. 2023r (dziewczęta), 07.12. 2023r (chłopcy) w Nowym Targu.

Serdecznie gratulujemy!

Opiekunem zespołu dziewcząt była Halina Ujejska, natomiast chłopców Mirosław Smoleń