Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

28 grudnia 2023 wnioski o wydanie dowodów osobistych przyjmowane do godziny 9.00!

24.12.2023
W związku z koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa wdrożenia z dniem 29 grudnia 2023 rozwiązań technicznych umożliwiających świadczenie usług związanych z wnioskowaniem o dowód osobisty, Depertament Spraw Spraw Obywatelskich MSWiA dzialając wspólnie z Cemtralnych Ośrodkiem Informatyki przekazał do Urzędów informację o planowanych na dzień 28 grudnia systemowych zaleceniach. 

W związku z powyższym informacja, która ma najbardziej bezpośredni wpływ na obsługę mieszkańców to wiadomość, iż w DNIU 28 GRUDNIA 2023 tj. CZWARTEK Urząd Gminy Limanowa przyjmował będzie wnioski o wydanie dowodu osobistego  tylko do godziny 9.00!
Po tym czasie pracownik urzędu nie bedzie miał możliwości wprowadzić wniosku o wydanie dowodu osobistego. Zapraszamy zatem mieszkańców w inne dni do składania wniosków lub dostosowanie się do skróconego czwartkowego terminu. 
Za niedogodności nie wynikające z woli Urzędu Gminy serdecznie przepraszamy. 


Liczba wyświetleń: 388
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne