Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Zapraszamy do Męciny i Starego Rybia na wykład Julity Bator

06.11.2023
 
Serdecznie zapraszamy na wykłady, które odbędą się 16 listopada tj.czwartek . Nasza prelegentka Julita Bator pprzeprowadzi  wykład  pn. "Jak zamieniać chemię na jedzenie?", który bedzie miał miejsce  w świetlicy wiejskiej w Męcinie (budynek w ośrodku zdrowia) o  godz. 14.00, oraz  " Przepis na Zdrowie "  w Wiejskim  Domu Kultury w Starym Rybiu o godz. 17.00. 
Serdecznie zapraszamy! 

Liczba wyświetleń: 208
2

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne