Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Wykład Agnieszki Szymańskiej pn. "Rodzina w cyfrowym świecie.

23.11.2023
Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej zaprasza na wykład psychologa - Agnieszki Szymańskiej pn. "Rodzina w cyfrowym świecie. Co warto wiedzieć, aby bezpiecznie i zdrowo korzystać z nowych technologii", który odbędzie się 5 grudnia br. tj. wtorek, godz. 15.30 w Szkole Podstawowej w Rupniowie. Szczegóły na plakacie zamieszczonym poniżej. Zadanie jest finansowane ze środków Wojewody Małopolskiego.
 

Liczba wyświetleń: 248
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne