Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Konsultacje Strategii terytorialnej Partnerstwa miast i gmin powiatu limanowskiego

02.11.2023
Gmina Limanowa zaprasza do konsultacji dotyczących strategii terytorialnej Partnerstwa miast i gmin powiatu limanowskiego. Miasta i gminy współpracują ze sobą w ramach zawartego porozumienia na rzecz ożywienia gospodarczego i wspólnej realizacji przedsięwzięć.

Głównym celem tej współpracy jest wzmocnienie powiązań funkcjonalnych oraz zapewnienie partnerskiego modelu współpracy pomiędzy Partnerami oraz aktywne współdziałanie na rzecz pozyskiwania środków zewnętrznych, które mogą zostać wykorzystane na finansowanie strategicznych potrzeb Partnerów.

Ważnym krokiem na ścieżce rozwojowej partnerstwa jest opracowanie wspólnej strategii terytorialnej. W wyniku diagnozy stanu, badań ankietowych i szeregu warsztatów z interesariuszami został opracowany projekt Strategii terytorialnej Partnerstwa miast i gmin powiatu limanowskiego.

Niniejsza Strategia ułatwi Partnerstwu oraz samorządom korzystanie ze środków europejskich, zwłaszcza tych skierowanych na rozwój turystki, kultury i ochronę zabytków.

Zwracamy się z prośbą o aktywny udział w konsultacjach tego dokumentu. Będziemy wdzięczni za przekazywanie wszelkich uwag/komentarzy/pomysłów na adres: [email protected] lub do urzędu Gminy [email protected]– prosimy o korzystanie z formularza zgłaszania zmian. Uwagi można zgłaszać do 15 listopada br.

Jednocześnie zapraszamy na spotkanie konsultacyjne on-line, które odbędzie się w środę 8 listopada 2023 r. o godzinie 14.00.

Link do spotkania: https://zoom.us/j/98862057750?pwd=RzFQOTF3SStSMUwyYjhFU0VCWDlPQT09


Liczba wyświetleń: 463
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne