Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

"Gore Gwiazda Jezusowi"-Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek.

17.11.2023
Niepubliczne Przedszkole Integracyjne " Chataka Małego Skrzatka" w Mordarce organizuje XI Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek "Gore Gwiazda Jezuskowi w przedszkolach i dziś" który odbędzie się 14 grudnia 2023 roku w Limanowskim Domu Kultury w godzinach od 9.00 do 17.30. Zapraszamy również na III Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek pod hasłem: "Gore Gwiazda Jezusowi"- 15 grudnia 2023 roku w Limanowskim Domu Kultury w godzinach od 9.00 do 17.30.
 
Do udziału w Konkursie serdecznie zapraszamy maluszki, uczniów szkół podstawowych i średnich.
 
Przed nami Boże Narodzenie - święta dla polskich rodzin bardzo wyjątkowe i ważne. Wtedy to cieszymy się, że jesteśmy razem, bardziej sobie bliscy i drodzy niż w zwykłe dni.
 
Organizując Konkurs Kolęd i Pastorałek pragniemy ukazać piękno i różnorodność naszej Małej Ojczyzny. Chcielibyśmy, aby w tym dniu, wszystkie dzieci i młodzież nie tylko współzawodniczyły między sobą, ale przede wszystkim mogły poczuć magię świąt, kontaktu z kulturą, folklorem, wejść w świat obrzędów regionalnych oraz nacieszyć się sukcesem.
 
Oprócz wspaniałych wrażeń towarzyszących imprezie, pragniemy aby konkurs realizował najważniejsze cele, którymi są: podtrzymanie w młodym pokoleniu tradycji śpiewu kolęd i pastorałek, integracja i współpraca szkół w bliższym i dalszym środowisku, promowanie młodych talentów, ukazanie kreatywności artystycznej dzieci i młodzieży.
 
Zachęcamy do udziału oraz na widownię! Mamy nadzieję, że spędzenie tego wyjątkowego czasu we wspólnym gronie przyniesie nam wszystkim radość, wiele uśmiechu oraz przyjemnych i niezapomnianych emocji.
 
Szczegółowe informacje oraz  potrzebne dokumenty do wzięcia udzialu w konkursach w załącznikach poniżej.Liczba wyświetleń: 1404
2

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne