Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Dzień Pluszowego Misia w Męcinie

28.11.2023
 25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia, dlatego w piątek 24.11 w Szkole Podstawowej nr 1 w Męcinie pojawiły się małe  i duże, puchate i miękkie, różnokolorowe misie ze swoimi właścicielami, aby bawić się  i świętować. Okazało się, że mimo wielu nowoczesnych, pięknych zabawek moda na misie nie mija, dzieci kochają przytulać się do swoich pluszowych przyjaciół. Tego dnia dzieci wysłuchały i obejrzały film o historii pluszowego misia, rozwiązywały zagadki o bajkowych niedźwiadkach, śpiewały misiowe piosenki, tańczyły ze swoimi pluszakami, zrobiły maski, lepiły misie z plasteliny oraz degustowały przysmak niedźwiadka - miód. Na koniec obiecały szanować swoje misie i dbać o nie. To był kolejny bardzo miły i wesoły dzień w naszej szkole. 

Liczba wyświetleń: 541
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne