Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

„Bóg nie jest Bogiem wojny. Wspomnienia alumnów-żołnierzy”-promocja książki

15.11.2023
18 listopada tj.sobota zapraszamy na promocję książki pn. „Bóg nie jest Bogiem wojny. Wspomnienia alumnów-żołnierzy” –która będzie miała miejsce w remizie OSP  w Łososinie Górnej całość poprowadzą ks. FĄFARA KAZIMIERZ ppor.,dr proboszcz, duszpasterz Policji na terenie diecezji tarnowskiej, ks. KĘPA ZBIGNIEW, prał., kan. Kapituły Katedry Polowej Wojska Polskiego,dr, płk SG, notariusz kurii Ordynariatu Polowego, dziekan Straży Granicznej, oraz JERZY PROCHWICZ, prof.nadzw.dr hab.Absolwent Uniewrsytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu WarmińskoMazurskiego. Historyk i archiwista.

Zapraszamy serdecznie.
Liczba wyświetleń: 539
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne