Znamy Mistrzów Gminy w Unihokeju Młodzieży

31.10.2023
W dniu 31 października br. na hali sportowej w Szkole Podstawowej w Stara Wieś  rozegrano Mistrzostwa Gminy Limanowa w  Unihokeja Chłopców i Dziewcząt w Kat. Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

W walce o podium uczestniczyły cztery drużyny chłopców oraz trzy drużyny dziewcząt.Po zaciętej rywalizacji rozegrane mecze ostatecznie wyłoniły zwycięskie drużyny:

Kategoria dziewcząt:

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Siekierczynie w składzie: Czaja Nadia, Leśniak Marzena, Opiela Agata oraz Milena Wątroba

– opiekun: Michał Majka

II miejsce – SP nr 1 Męcina
III miejsce – SP nr 2 Męcina

Kategoria chłopaków:

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Starej Wsi w składzie: Chudy Marcel, Czachurski Dawid, Łazarz Jakub, Pachut Fryderyk, Pociecha Paweł, Prędki Mateusz oraz Szubryt Michał.

– opiekun: Halina Ujejska

II miejsce – SP nr 1 Siekierczyna
III miejsce – SP nr 1 w Męcinie
IV miejsce – SP nr 2 w Męcinie

Gratulujemy i życzymy powodzenia drużynom z pierwszych miejsc na Powiatowych zawodach,  które odbędą się 08.11 w SP nr 2 w Starej Wsi.