Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Zakończono prace związane z modernizacją sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Starej Wsi nr 1

26.10.2023
25.10 br.dokonano odbioru robót budowlanych związanych z modernizacją sali gimnastycznej w szkole podstawowej nr 1 w Starej Wsi. Zakres robót obejmował m.in.: cyklinowanie i lakierowanie parkietu, malowanie ścian sali, wymianę oświetlenia oraz obłożenie schodów zewnętrznych granitem.

W odbiorze uczestniczyli Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, Zastępca Wójta Wojciech Pazdan, Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół Edyta Król, Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Starej Wsi Natalia Kordeczka oraz Mateusz Rzemiński, właściciel firmy BUDIMAT z Białej Niżnej – Wykonawca inwestycji. Wartość zadania wyniosła 96 766,46 zł brutto.


Liczba wyświetleń: 467
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne