Zakończono prace związane z modernizacją sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Starej Wsi nr 1

26.10.2023
25.10 br.dokonano odbioru robót budowlanych związanych z modernizacją sali gimnastycznej w szkole podstawowej nr 1 w Starej Wsi. Zakres robót obejmował m.in.: cyklinowanie i lakierowanie parkietu, malowanie ścian sali, wymianę oświetlenia oraz obłożenie schodów zewnętrznych granitem.

W odbiorze uczestniczyli Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, Zastępca Wójta Wojciech Pazdan, Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół Edyta Król, Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Starej Wsi Natalia Kordeczka oraz Mateusz Rzemiński, właściciel firmy BUDIMAT z Białej Niżnej – Wykonawca inwestycji. Wartość zadania wyniosła 96 766,46 zł brutto.