Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Szkoła Podstawowa nr 1 w Męcinie wygrywa gminne Igrzyska Dzieci w halowej piłce nożnej

03.10.2023
W dniu 03 października br.  na hali sportowej w Rupniowie rozegrano Igrzyska Dzieci w Piłce Halowej Chłopców. W walce o podium uczestniczyło aż 12 drużyn z gminnych szkół.

Po zaciętej sportowej rywalizacji rozegrane mecze ostatecznie wyłoniły zwycięską  drużynę, którą okazała się drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Męcinie, przygotowaną przez nauczyciela wychowania fizycznego – Mirosława Smolenia.

Skład drużyny:
Dudczyk Jakub, Dudzik Maksymilian, Frączek Oskar, Górka Jakub, Kochański Błażej, Pawlik Radosław, Smoleń Bartosz, Marek Woźniak oraz Przemysław Woźniak.
 
Klasyfikacja końcowa turnieju :I miejsce – SP nr 1 MęcinaII miejsce – SP PisarzowaIII miejsce – SP PasierbiecIV miejsce - SP Mordarka
pozostałe drużyny otrzymały dyplomy za udział a były to szkoły: nr 1 w Starej Wsi, nr 2 w Starej Wsi, nr 2 w Męcinie, nr 2 w Siekierczynie, w Młynnem. w Kłodnem, Rupniowie oraz w Nowym Rybiu.

Wręczenie nagród oraz pucharów  uczestnikom rozgrywek piłkarskich dokonała Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut,oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Rupniowie Robert Piwowarczyk.
 
Zwycięska drużyna chłopców z Męciny walczyć będzie teraz o jak najlepszą pozycję na Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego w Halowej Piłce Nożnej w dniu 19 października – czwartek, które odbędą się w Szkole Podstawowej nr 1 w  Mszanie Dolnej.


ŻYCZYMY POWODZENIA!


Liczba wyświetleń: 896
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne