Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Ślubowanie pierwszoklasistów Szkoła Podstawowa w Męcinie

13.10.2023
Ślubuję…..
     „ Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo…
        przyszłością, która pozostaje otwarta”
                                                                    Jan Paweł II


 
Powyższe słowa naszego papieża- Wielkiego Polaka i jednocześnie patrona Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Męcinie, stanowiły motto przewodnie uroczystości ślubowania uczniów klas pierwszych. Wydarzenie to miało miejsce 12 października br.. Uczestniczyli w nim zaproszeni goście: Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, Dyrektor Szkoły Grzegorz Krzak oraz nauczyciele.Nie zabrakło również Rodziców, którzy tak chętnie i zaangażowaniem uczestniczyli w przygotowaniu ważnego w życiu ich pociech wydarzenia.
Wobec wszystkich zebranych pierwszoklasiści zaprezentowali swoje umiejętności recytując wiersze, śpiewając piosenki, czym zdali egzamin i  z rąk  Dyrektora zostali pasowani na uczniów  szkoły, a tym samym wstąpili w szeregi braci szkolnej. Dumni rodzice nie kryli wzruszenia oraz zachwytu nad wystąpieniem i kunsztem aktorskim swoich dzieci.
Świeżo „upieczeni” uczniowie na pamiątkę ślubowania otrzymali upominki ufundowane przez Dyrektora szkoły oraz  Wójta gminy Limanowa. Rodzice natomiast zadbali o słodki poczęstunek.
 
Kochani pierwszoklasiści! Cieszymy się, że powiększyła się nasza szkolna rodzina. Życzymy Wam wspaniałych wyników w nauce, wzorowego zachowania oraz opieki naszego Patrona w każdej chwili Waszego życia.

 


Liczba wyświetleń: 489
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne