Pasierbiec i Stara Wieś nr 1 mistrzami gminy Limanowa w koszykówce 3x3

20.10.2023
20 października br. w hali sportowej w Pasierbcu rozegrano Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Koszykowej Dziewcząt oraz Chłopców w kat. Igrzyska  Dzieci.

W walce o podium uczestniczyły 8 drużyny chłopców oraz 6 drużyn dziewczyn z gminnych szkół. Po zaciętej sportowej rywalizacji rozegrane mecze ostatecznie wyłoniły zwycięskie drużyny:

Kategoria Dziewcząt:

I miejsce - SP w Pasierbcu w składzie: Duchnik Klaudia, Marcisz Wiktoria, Piórkowska Alicja oraz Wiktor Karolina opiekunem drużyny był Maciej Zawadzki.

II miejsce-SP Stara Wieś nr 1 :
III miejsce-SP Siekierczyna nr 1 :
IV miejsce-SP Siekierczyna nr 2:
Przyznano również nagrody i dyplomy za udział dla szkół : SP Kłodne, oraz SP Młynne

Kategoria Chłopców:

I miejsce – SP Stara Wies nr 1 w składzie: Biedroń Michał, Gierek Karol, Mąka Michał,  Nowak Wojciech oraz Talarczyk Wiktor. Grupę przygotował Marek Młynarczyk.

II miejsce SP-Męcina nr 1
III miejsce Siekierczyna nr 1
IV miejsce Rupniów

Przyznano również nagrody i dyplomy za udział dla szkół : SP Kłodne, SP Siekierczyna nr 2, SP Młynne, SP Pasierbiec.

Wręczenia nagród oraz pucharów uczestnikom rozgrywek piłkarskich dokonał  Dyrektor Szkoły Podstawowej w Pasierbcu Zbigniew Król.
Bardzo dziękujemy Szkole Podstawowej w Pasierbcu za gościnność i sprawne przeprowadzenie zawodów.

Przed zwycięskimi drużynami z Pasierbca  oraz Starej Wsi nr 1  kolejne sportowe wyzwanie –reprezentowanie gminy Limanowa podczas walki o podium na Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego w Koszykówce 3x3 Igrzyska Dzieci -26 października br. w SP nr 3 w Limanowej.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA!