Chłopcy z Mordarki wygrywają gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej

04.10.2023

W dniu 04 października br.  na hali sportowej w Rupniowie rozegrano Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce halowej chłopców. W walce o podium uczestniczyło aż 7 drużyn z gminnych szkół.

Po zaciętej sportowej rywalizacji rozegrane mecze ostatecznie wyłoniły zwycięską  drużynę, a o zwycięstwie decydowały rzuty karne i mistrzami Gminy Limanowa okazała się drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Mordarce, przygotowana przez nauczyciela wychowania fizycznego – Janusza Zelka

Skład drużyny : Banaś Kacper, Bernacki Maciej, Bugajski Dawid, Mamak Filip, Prędki Adam, Ryś Wojciech, Smoroński Szymon, Szewczyk Mikołaj, Szubryt Bartosz, Trojanowski Maciej, Załubski Piotr.

Klasyfikacja końcowa turnieju :

I miejsce SP Mordarka

II miejsce SP Młynne

III miejsce sp Rupniów

IV miejsce SP w Nowym Rybiu

Pozostałe drużyny otrzymały dyplomy za udział a były to szkoły: nr 1 w Męcinie, w Pisarzowej oraz w Wysokiem.

Wręczenie nagród oraz pucharów  uczestnikom rozgrywek piłkarskich dokonała Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Rupniowie Robert Piwowarczyk.

Zwycięska drużyna chłopców z  Mordarki walczyć będzie teraz o jak najlepszą pozycję na Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego w Halowej Piłce Nożnej w dniu 10 października – wtorek, które odbędą się w Szkole Podstawowej nr 1 w  Mszanie Dolnej.

ŻYCZYMY POWODZENIA!