Chłopcy z Mordarki Mistrzami Powiatu Limanowskiego w Halowej Piłce Nożnej Młodzieży

16.10.2023
W dniu 10.10.2023r. w hali sportowej w SP 1 Mszana Dolna, odbyły się Powiatowe  Igrzyska Młodzieży Szkolnej Chłopców w piłce halowej.

Organizatorem zawodów był ZPO- Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego w Limanowej oraz Powiatowy SZS Limanowa, SP 1 Mszana Dolna.
Do zawodów zgłosiło się 10 zespołów zwycięzców gminnych eliminacji: SP 3 Limanowa, SP Świdnik, SP Mordarka, SP Wilkowisko, SP Dobra, SP 2 Kamienica, ZPO Kasinka Mała, ZPO Słopnice, SP 2 Mszana Dolna, ZSP Ujanowice.

W wyniku losowania drużyny grały w 2 grupach  systemem „każdy z każdym” następnie zwycięzcy grup w finale o  I i III miejsce.

Chłopcy z ze Szkoły Podstawowej w Mordarce bezkonkurencyjnie wygrali swoją grupą i tym samym będą godnie reprezentowac naszą Gmine na Rejonowych zawodach, ktore odbędą się 23.11.2023 w hali sportowej w Marcinkowicach.

Serdecznie gratulujemy!

Skład  mistrzów powiatu:
 Banaś Kacper, Bernacki Maciej, Bugajski Dawid, Mamak Filip, Prędki Adam, Ryś Wojciech, Smoroński Szymon, Szewczyk Mikołaj, Szubryt Bartosz, Trojanowski Maciej, Załubski Piotr.

Opiekunem zespołu jest Janusz Zelek

Zdj. MOS Limanowa