Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Chłopcy z Mordarki Mistrzami Powiatu Limanowskiego w Halowej Piłce Nożnej Młodzieży

16.10.2023
W dniu 10.10.2023r. w hali sportowej w SP 1 Mszana Dolna, odbyły się Powiatowe  Igrzyska Młodzieży Szkolnej Chłopców w piłce halowej. 
 
Organizatorem zawodów był ZPO- Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego w Limanowej oraz Powiatowy SZS Limanowa, SP 1 Mszana Dolna.
Do zawodów zgłosiło się 10 zespołów zwycięzców gminnych eliminacji: SP 3 Limanowa, SP Świdnik, SP Mordarka, SP Wilkowisko, SP Dobra, SP 2 Kamienica, ZPO Kasinka Mała, ZPO Słopnice, SP 2 Mszana Dolna, ZSP Ujanowice.

W wyniku losowania drużyny grały w 2 grupach  systemem „każdy z każdym” następnie zwycięzcy grup w finale o  I i III miejsce.

Chłopcy z ze Szkoły Podstawowej w Mordarce bezkonkurencyjnie wygrali swoją grupą i tym samym będą godnie reprezentowac naszą Gmine na Rejonowych zawodach, ktore odbędą się 23.11.2023 w hali sportowej w Marcinkowicach.

Serdecznie gratulujemy!

Skład  mistrzów powiatu:
 Banaś Kacper, Bernacki Maciej, Bugajski Dawid, Mamak Filip, Prędki Adam, Ryś Wojciech, Smoroński Szymon, Szewczyk Mikołaj, Szubryt Bartosz, Trojanowski Maciej, Załubski Piotr.

Opiekunem zespołu jest Janusz Zelek


Zdj. MOS Limanowa


Liczba wyświetleń: 451
5

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne