30 tysięcy dofinansowania na doposażenie Świetlicy Wiejskiej w Pasierbcu

03.10.2023
Gmina Limanowa pozyskała dofinansowanie w wysokości 30.000,00 zł z budżetu Województwa Małopolskiego na doposażenie Świetlicy Wiejskiej w Pasierbcu w ramach programu „Małopolskie świetlice wiejskie 2023”.

Środki zostaną przeznaczone na zakup wyposażenia m.in.: stołów, zastawy stołowej, głosnika , lodówki, laptopa oraz urządzenia myjącego do podłóg. Na potrzeby wzbogacenia oferty kulturalnej zaplanowano również zakup rzutnika multimedialnego.

Dofinansowanie tj. 30.000,00 zł stanowi 70% projektu, a całkowita wartość projektu opiewa na kwotę 43 000,00 zł.

Świetlica w Pasierbcu to niedawno wybudowany obiekt. Do świetlicy  w Pasierbcu konieczny jest jednak zakup wyposażenia, które zapewnieni prawidłowe funkcjonowanie świetlicy.

Budynek mieści się w centrum Pasierbca i stanowi miejsce spotkań, nie tylko stowarzyszeń na stałe działających w budynku, ale również służy zebraniom wiejskim, zebraniom spółki wodociągowej, zebraniom sympatyków klubu sportowego oraz wszelkim formom szkoleń dla rolników i mieszkańców.

" ZADANIE WSPÓŁFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW FINANSOWYCH WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO W RAMACH KONKURSU PN " MAŁOPOLSKIE ŚWIETLICE WIEJSKIE 2023"