Trwa drugi etap plebiscytu na Turystyczną Perłę Powiatu Limanowskiego – edycja 2023

01.09.2023
Rozpoczynamy drugi etap plebiscytu pt. Turystyczna Perła Powiatu Limanowskiego – edycja 2023. Internauci już po raz czwarty wybiorą najciekawsze i najbardziej atrakcyjne pod względem turystycznym miejsce w naszym regionie.Głosowanie odbywać się będzie za pomocą formularza on-line.

Przedstawiamy listę miejsc i obiektów, które w pierwszym etapie plebiscytu zostały zgłoszone do rywalizacji o tytuł Turystycznej Perły Powiatu Limanowskiego 2023.

1. Wieża widokowa na Mogielicy
2. Zagórzańska Izba Regionalna przy siedzibie Polskiego Towarzystwa Ludoznawczego
3. Opactwo Cystersów w Szczyrzycu
4. Góra Skiełek
5. Źródełko Ofiarnej Wody u podnóży Łopienia
6. Gospodarstwo Agroturystyczne ” JANINA ” Tymbark
7. Tabacorz – głazy i wychodnie skalne na potoku Słopniczanka
8. Góra Jastrząbka i Cmentarz wojskowy z I wojny światowej
9. Mogielica
10. Chata „na Końcu” Świata
11. Muzeum Biograficzne Władysława Orkana – „Orkanówka”
12. Rezerwat przyrody Kamionna

Głosowanie trwa do niedzieli 3 września 2023 r. i odbywa się za pomocą formularza on–line :

Zdobywca największej liczby głosów zostanie uhonorowany statuetką i otrzyma tytuł Turystycznej Perły Powiatu Limanowskiego. W poprzednich, trzech edycjach za Turystyczne Perły Powiatu Limanowskiego zostały uznane: Baza Szkoleniowo-Wypoczynkowa Lubogoszcz  (2022), Ścieżka Dydaktyczno – Przyrodnicza na górze Paproć (2021), Cisowy Dział w Gminie Łukowica (2020).

Zapraszamy do udziału w plebiscycie, dzięki któremu kolejne wyjątkowe miejsca i obiekty w naszym regionie mogą być lepiej poznane i dostępne dla turystów.