Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Reprezentacja "Patria Młynne" z sukcesami na Słowacji.

05.09.2023
 3 września 20 - osobowa reprezentacja klubu „Patria Młynne” uczestniczyła w zawodach rankingowych Słowackiego Związku Biegu na Orientację. Zawody odbyły się w miejscowości Ganovce niedaleko Popradu.

W programie zawodów  były dwa biegi sprinterskie z klasyfikacją łączną.Teren sprzyjał szybkiemu bieganiu, więc kluczowym był jak najszybszy wybór wariantu co później miało przełożenie na lepszy czas biegu na mecie.

Znakomicie w tych zawodach spisali się zawodnicy z Młynnego.Pierwsze miejsca zdobyli: Wanda Piszczek(W10), Antoni Bałaziński(M14), Maksymilian Król(M18), Martyna Zelek(W18).
Na drugich miejscach uplasowali się: Krystian Król(M12), Julita Mordarska(W12).Trzecie miejsce
zdobyli : Bartłomiej Zelek(M12), Filip Zelek(M14), Nina Dunikowska (W12), Wojciech Sowa(M10), Hanna Wiktor(W10).

Zdobywcy miejsc już za tydzień wyruszą  do Przemyśla na jesienne Klubowe Mistrzostwa Polski, gdzie w programie będzie bieg sprinterski nocny, bieg średniodystansowy i bieg duetów (scorelauf).