Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Limanowa -20.09.2023

17.09.2023
 
Szanowni Państwo
Członkowie Komisji Rewizyjnej

 
 
Na podstawie § 60 ust. 3 uchwały Nr XXIX/278/2018 Rady Gminy Limanowa z dnia 6 września 2018 r. w sprawie Statutu Gminy Limanowa (Dz. Urz. Woj. Mał. z 2018 r. poz. 6395) zapraszam na robocze posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Limanowa, które odbędzie się w dniu 20 września 2023 r. /środa/ o godz. 14:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Limanowa.
 
Tematem posiedzenia będzie: 

1.Otwarcie posiedzenia i przyjęcie porządku posiedzenia.
2.Przyjęcie protokołu z poprzedniego posiedzenia.
3.Omówienie dokumentów  związanych z realizowanym zadaniem pn. „Budowa Hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Męcinie” udostępnionych w ramach prowadzonej kontroli  oraz opracowanie treści protokołu z kontroli.
4.Wolne wnioski i zapytania.
5.Zakończenie posiedzenia. 

Zaproszenie niniejsze stanowi podstawę do uzyskania zwolnienia z pracy na czas trwania posiedzenia zgodnie z art. 25 ust. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym /Dz. U. z 2023 r. poz. 40/.
 
 
                                                                                                                     Przewodnicząca Komisji  Rewizyjnej
 
                                                                                                                                    Cecylia Kochańczyk


Liczba wyświetleń: 342
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne