Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Poradnictwo psychologiczne w środowisku

20.09.2023
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Limanowej w 2022 roku w ramach Projektu "Rozwój Pomocy Społecznej", świadczył pomoc psychologiczną dla mieszkańców Gminy Limanowa w miejscu zamieszkania. Psycholog objął pomocą i poradnictwem 38 rodzin. W trzech szkołach na terenie gminy zrealizowano również spotkania informacyjne ze społecznością lokalną o tematyce "Reakcja Dziecka na Konflikt w Rodzinie", które prowadził psycholog.

Od sierpnia 2023 r.  w ramach kontynuacji projektu "Rozwój Pomocy Społecznej" z 2022 roku, nasz Ośrodek ponownie świadczy pomoc w postaci poradnictwa psychologicznego dla mieszkańców gminy w ich miejscu zamieszkania. Z  uwagi na posiadane środki na realizację projektu, psycholog może objąć  poradą średnio 7 rodzin miesięcznie. Rodziny /osoby do których kierowany jest psycholog, wskazują w zależności od potrzeb pracownicy socjalni tut. Ośrodka.

Pragniemy równocześnie zaznaczyć, że ze strony GOPS w Limanowej świadczone jest tylko poradnictwo psychologiczne. Nie są natomiast prowadzone żadne formy terapii. Osoby zaintersowane  skorzystaniem z porady psychologa proszone są o kontakt z pracownikami socjalnymi tut. Ośrodka pod numerem tel. 18 33 73 657.


Liczba wyświetleń: 729
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne