Pierwsze posiedzenie obwodowych komisji wyborczych na terenie Gminy Limanowa

26.09.2023
Uprzejmie informuję, że postanowieniem Komisarza Wyborczego w Nowym Sączu II z dnia 25 września 2023 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu  Rzeczpospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na 15 października 2023 r. zostały powołane obwodowe komisje wyborcze na terenie Gminy Limanowa.

Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu II wyznaczył również termin pierwszego posiedzenia obwodowych komisji wyborczych na dzień 29 września 2023 r.
Mając powyższe informacje na uwadze zapraszam na pierwsze posiedzenia Obwodowych Komisji Wyborczych w dniu 29 września 2023 r. w Urzędzie Gminy Limanowa (adres: Limanowa, ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B) – sala konferencyjna. Członkowie poszczególnych komisji w następujących godzinach.

Obodowe Komisje Wyborcze  numer od 1 do  5 o godz. 16.00,
Obodowe Komisje Wyborcze  numer od 6 do  10 o godz. 16.15,
Obodowe Komisje Wyborcze  numer od 11 do  15 o godz. 16.30,
Obodowe Komisje Wyborcze  numer od 16 do  20 o godz. 16.45

Tematem posiedzenia będzie:

-Wybór przewodniczącego i zastępcy przewodniczącego komisji.
-Ustalenie zadań związanych z przeprowadzeniem wyborów.
-Informacja o szkoleniu.

Proszę o niezawodne wzięcie udziału w posiedzeniu.

Osoba do kontaktu – Agata Talar, tel. 18 263 00 26.

W załączniku poniżej Klauzura członka komisji wyborczej.

Wójt Gminy Limanowa
                                                                                                                                                 Jan Skrzekut