Likwidacja barier architektonicznych w Szkole Podstawowej w Pisarzowej

01.09.2023
Szkoła Podstawowa im. ks. Józefa Górszczyka w Pisarzowej to kolejna szkoła w Gminie Limanowa, która pokonuje bariery architektoniczne. Dla potrzeb nauczania osób niepełnosprawnych została wyremontowana łazienka, tak by spełniała obowiązujące standardy.

Na przeprowadzenie remontu Gmina Limanowa otrzymała dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Województwa.

Całkowity koszt zadania pn. „Remont budynku Szkoły Podstawowej im. ks. Józefa Górszczyka w Pisarzowej w zakresie wydzielenia i dostosowania pomieszczenia na toaletę dla potrzeb osób niepełnosprawnych na podstawie zgłoszenia robót budowlanych z dnia 29 listopada 2022 r.” to kwota 61 881,30 zł, z czego dofinansowanie wynosi 29 374,34 zł.