Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Jesienna akcja szczepienia lisów

14.09.2023
Stosowanie do § 10 rozporzadzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 17 grudnia 2013r. w sprawie przeprowadzania ochronnych szczepień lisów wolno żyjacych przeciwko wściekliźnie(Dz.U.z 2013r.poz.1737)-Malopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii uprzejmie informuje,że w dniach: od 23 września do 3 października 2023 roku na terenie województwa małopolskiego zostanie przeprowadzona jesienna akcja ochronnego szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.Szczepienie lisów obejmuje obszar całego województwa małopolskiego.Akcja bedzie kontynuacja szczepienia z lat ubiegłych i wykonana poprzez rozrzucanie szczepionki z samolotów oraz jej reczne wyłożenie.
W załączeniu Komunikat Malopolskiego Województwa Lekarza Weterynarii zawierający informację dotyczącą planowej akcji szczepienia lisów oraz zalecenia dla mieszkańców województwa.Szczegółowych informacji dotyczących szczepienia lisów udziela Powiatowy Lekarz Weterynarii w Limanowej.


Liczba wyświetleń: 221
1

Pliki do pobrania

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne