Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

FILM O URZĘDZIE GMINY LIMANOWA W POLSKIM JĘZYKU MIGOWYM

21.09.2023
Realizując kolejne priorytety w zakresie dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami, Urząd Gminy Limanowa przygotował film informacyjny w Polskim Języku Migowym (PJM). Film ma na celu ułatwienie pozyskania informacji osobom mającym problemy ze słuchem.

Materiał informacyjny przygotowany został zgodnie z zapisami art. 6 ust 3, pkt. c ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami, w ramach projektu „Dostępny Samorząd – Granty,” realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacyjny Osób Niepełnosprawnych.Na filmie krótko omówione są najważniejsze sprawy związane funkcjonowaniem Urzędu Gminy Limanowa - zwłaszcza cenne informacje dla osób z niepełnosprawnościami. Z materiału dowiemy się czym zajmuje się Urząd, gdzie znajdują się udogodnienia dla osób niepełnosprawnych takie jak: winda, podjazdy dla wózków i dostosowane toalety oraz w jaki sposób osoby niepełnosprawne mogą załatwić sprawę w Urzędzie.

Film o działalności Urzędu w języku migowym (PJM), umieszczony został na stronie internetowej Gminy w dziale DOSTĘPNOŚĆ oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

Liczba wyświetleń: 443
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne