Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Doposażenie jednostki MDP Wysokie.

15.09.2023
12 września w Urzędzie Gminy Limanowa z rąk Wójta Jana Skrzekuta delegacja Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej przy OSP Wysokie w obecności prezesa jednostki drh. Tadeusza Witeckiego odebrała gadżety zakupione przez Wójta Jana Skrzekuta z okazji zaprzysiężenia Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej przy OSP Wysokie.Dzięki doposażeniu jednostki druhowie MDP Wysokie będą mogli godnie reprezentować naszą Gminę na różnych uroczystościach a ufundowana kurtka koszarowa wspomoże w reprezentowaniu na zawodach strażackich oraz czynnościach ratowniczo-gaśniczych.Liczba wyświetleń: 541
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne