Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Wybory do izb rolniczych 2023

03.08.2023
Urząd Gminy Limanowa informuje że na 24 września 2023 r. wyznaczono wybory do rad powiatowych izb rolniczych na kolejną 4-letnią kadencję.
W związku z zarządzeniem przez Krajową Radę Izb Rolniczych wyborów do walnych zgromadzeń izb rolniczych oraz wyznaczeniem terminu wyborów na dzień 24 września 2023 roku, Małopolska Izba Rolnicza przystąpiła do przygotowań organizacyjnych.
Na stronie internetowej Izby http://www.mir.krakow.pl zamieszczona jest zakładka WYBORY DO IZB ROLNICZYCH 2023, gdzie publikowane są wszystkie niezbędne informacje dotyczące organizacji i przygotowań do tegorocznych wyborów do samorządu rolniczego.
Zakładka jest na bieżąco uzupełniana o kolejne informacjeLiczba wyświetleń: 827
2

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne