Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Informacja Powiatowej inspekcji Weterynaryjnej dotycząca ognisk ASF u świń i dzików.

03.08.2023
Powiatowy Lekarz Weterynarii w Limanowej przekazuje informacje dotyczącą wystepowania afrykańskiego pomoru świń(ASF) u świń i dzików na terenie Rzeczpospolitej Polskiej w okresie od 01.01.2023 roku do 26.07.2023 roku stwierdzono 17 ognisk w stadach trzody chlewnej, w których było łącznie 7399 sztuk świń na terenie 5 województw oraz 1937 ognisk ASF u dzików, w tym 4 ognisk u dzików na terenie województwa malopolskiego w powiecie gorlickim.

W załączniku mapka poglądowa ASF.

Liczba wyświetleń: 375
1

Pliki do pobrania

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne