20 sierpnia zapraszamy na wspólne odkrywanie góry Golców.

15.08.2023
Zapraszamy na pieszą wędrówkę na górę Golców, która odbędzie się już 20 sierpnia br. (niedziela). Wyprawa organizowana jest w ramach XIV edycji akcji Odkryj Beskid Wyspowy 2023 – znów wędrujemy po „Beskidzkich Wyspach”, przez Gminę Limanowa.

Wspólna wędrówka rozpocznie się o godzinie 8.00, pod czujnym okiem przewodnika PTTK.Miejscem  zbiórki jest parking przy kościele w Młyńczyskach.Turyści przemierzą następującą trasę:
Młyńczyska – szlak niebieski Golców – szlak niebieski Jabłoniec – Limanowa

Możliwe jest wyjście z innych zakątków, tak by zdążyć na szczyt Golcowa na godzinę 11.00, gdzie odbędzie się Msza Święta, a po niej biesiada turystyczna z poczęstunkiem przygotowanym przez Koło Gospodyń Wiejskich z Siekierczyny.

Udział jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji – wystarczy przyjść na miejsce zbiórki.

Projekt dofinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w ramach konkursu ofert "Małopolska Gościnna".