Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Zapraszamy na XXII Powiatowy Przegląd Dorobku Artystycznego i Kulinarnego Kół Gospodyń Wiejskich .

27.07.2023
30 lipca 2023 r. na terenie Parku Miejskiego w Limanowej odbędzie się XXII Powiatowy Przegląd Dorobku Artystycznego i Kulinarnego Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Limanowskiego.

Tegoroczna edycja przeglądu rozpocznie się o godzinie 14:00 od oficjalnego powitania uczestników oraz gości, po czym o godzinie 14:15 rozpocznie się występ Zespołu Regionalnego KIJOM WORCI z Pisarzowej. Od godziny 14:45 zostaną przeprowadzone konkursy: rękodzieła artystycznego, potraw regionalnych, tradycyjnych scenek obyczajowych oraz pieśni. Po zakończeniu części konkursowej wystąpi Zespół Muzyczny „BAJERSI”, a następnie odbędzie się podsumowanie przeglądu, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.

Dodatkowymi atrakcjami podczas XXII Powiatowego Przeglądu KGW będzie dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci oraz grill, bufet, a także kuchnia Masterszefa prosto od zdobywczyni „Złotego Fartucha” Karolina Kowalewskiej!

W tegorocznych zmaganiach XXII Powiatowego Przegląd Dorobku Artystycznego i Kulinarnego Kół Gospodyń Wiejskich, naszą gminę reprezętować będą aż trzy koła: KGW Pasierbiec, KGW Łososina Górna, KGW Rupniów Centrum, które otrzymały tę kfalifikację po 24.Gminnym Przeglądzie Kół Gospodyń Wiejskich w Pasierbcu.
Serdecznie zapraszamy do udziału w tym artystycznym, kulinarnym i muzycznym wydarzeniu!

Powiatowy Przegląd Dorobku Artystycznego i Kulinarnego Kół Gospodyń Wiejskich organizowany jest przez Powiat Limanowski.


 


Liczba wyświetleń: 930
4

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne