Wybieramy „Turystyczną Perłę Powiatu Limanowskiego” – czekamy na zgłoszenia

26.07.2023
Rozpoczęła się  czwarta edycję plebiscytu internetowego pn. „Turystyczna Perła Powiatu Limanowskiego”. Jego celem jest wybranie miejsca lub obiektu, który cieszy się największą popularnością wśród mieszkańców powiatu i osób wędrujących po Beskidzie Wyspowym i Gorcach.

Powiat Limanowski słynie z licznych atrakcji turystycznych zarówno związanych z przyrodą jak i zabytkami architektury. Bez wątpienia szereg z nich znajduje się w Gminie Limanowa.
Rozpoczynając letni sezon turystyczny zapraszamy do udziału w plebiscycie. Zachęcamy do zgłaszania propozycji miejsc, obiektów i atrakcji, które wyróżniają Beskid Wyspowy i Gorce.

Plebiscyt składa się z dwóch etapów. W pierwszym, za pomocą formularza zgłoszeniowego, przyjmujemy propozycje. Trwa on do 10 sierpnia 2023 r. Następnie Starostwo Powiatowe w Limanowej - organizator plebiscytu - opublikuje lista propozycji, na którą internauci będą mogli oddawać głosy. Wyniki poznamy we wrześniu. Zwycięzca zostanie uhonorowany statuetką.

Tymczasem prosimy o zgłaszanie propozycji, aby wybrać tę najlepszą – Turystyczną Perłę Powiatu Limanowskiego. Wskażcie swoje ulubione miejsca lub te, które wywarły na was największe wrażenie. Formularz plebiscytu:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSesZsU3MqlzUCtts-5PDXLsazfIrieSq8LkNrphf9EJtSsR-A/viewform?pli=1

W dotychczasowych edycjach plebiscytu internauci wybrali:

Bazę Szkoleniowo-Wypoczynkową Lubogoszcz – 2022

Ścieżkę Dydaktyczno – Przyrodniczą na górze Paproć – 2021

Cisowy Dział w Gminie Łukowica – 2020

*Informujemy, że laureaci poprzednich edycji plebiscytu nie będą uwzględniani w tegorocznym głosowaniu.